U12 A

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 11:30 U12 A
LEUVEN U12 A
 - 
ASKC U12 B
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 11:30 U12 A
LEUVEN U12 A
 - 
TEMSE U12 A
Leuven (Kunstgras)
06 Oct '19 11:30 U12 A
LEUVEN U12 A
 - 
SIKOPI U12
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 09:30 U12 A
NEERLANDIA U12 A
 - 
LEUVEN U12 A
Neerlandia (Kunstgras)
20 Oct '19 09:45 U12 A
SCALDIS U12
 - 
LEUVEN U12 A
Scaldis (kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
14 Sep '19 12:30 U12 A
VOORWAARTS U12 A
 - 
LEUVEN U12 A
Voorwaarts (Kunstgras)
08 Sep '19 00:00 U12 A
LEUVEN U12 A
 - 
vrij
Leuven (Kunstgras)
18 May '19 11:00 U12 A
TEMSE U12 A
2  -  6
LEUVEN U12 A
Temse (kunstgras)

Back To Top

U12 B

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 10:15 U12 B
LEUVEN U12 B
 - 
KCOV U12
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 11:40 U12 B
LUBKO U12
 - 
LEUVEN U12 B
Lubko
06 Oct '19 10:15 U12 B
LEUVEN U12 B
 - 
HOEVENEN U12 A
Leuven (Kunstgras)
12 Oct '19 14:00 U12 B
PUTSE U12 B
 - 
LEUVEN U12 B
Putse (Kunstgras)
20 Oct '19 10:15 U12 B
LEUVEN U12 B
 - 
KAPELLEN U12
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 10:00 U12 B
JOKI U12
 - 
LEUVEN U12 B
Joki
08 Sep '19 00:00 U12 B
LEUVEN U12 B
 - 
vrij
Leuven (Kunstgras)
19 May '19 09:30 U12 B
SINT-GILLIS-WAAS U12
2  -  4
LEUVEN U12 B
Sint-Gillis-Waas

Back To Top

U14 A

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 11:30 U14 A
LEUVEN U14 A
 - 
NEERLANDIA U14 A
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 09:30 U14 A
AGO AALST U14 A
 - 
LEUVEN U14 A
Ago Aalst (Kunstgras)
06 Oct '19 11:30 U14 A
LEUVEN U14 A
 - 
HOEVENEN U14 A
LEUVEN (KUNSTGRAS)
12 Oct '19 16:00 U14 A
RIJKO U14 A
 - 
LEUVEN U14 A
RIJKO (KUNSTGRAS)
20 Oct '19 10:00 U14 A
ASKC U14 A
 - 
LEUVEN U14 A
ASKC (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 11:30 U14 A
LEUVEN U14 A
 - 
FLORIANT U14 A
Leuven (Kunstgras)
07 Sep '19 14:30 U14 A
VOBAKO U14 A
12  -  7
LEUVEN U14 A
VOBAKO (KUNSTGRAS)
19 May '19 10:00 U14 A
VERDE U14 A
3  -  4
LEUVEN U14 A
Verde (kunstgras)

Back To Top

U14 B

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
21 Sep '19 12:30 U14 B
BORGERHOUT/GW U14
 - 
LEUVEN U14 B
BORGERHOUT/GW (KUNSTGRAS)
29 Sep '19 10:15 U14 B
LEUVEN U14 B
 - 
SIKOPI U14 A
LEUVEN (KUNSTGRAS)
06 Oct '19 10:15 U14 B
LEUVEN U14 B
 - 
TEMSE U14 B
Leuven (Kunstgras)
12 Oct '19 13:00 U14 B
RIJKO U14 B
 - 
LEUVEN U14 B
Rijko (kunstgras)
20 Oct '19 10:15 U14 B
LEUVEN U14 B
 - 
HOBOKEN/MERCURIUS U14 A
LEUVEN (KUNSTGRAS)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
14 Sep '19 13:00 U14 B
SPARTACUS/NDN U14 A
 - 
LEUVEN U14 B
SPARTACUS (KUNSTGRAS)
08 Sep '19 11:00 U14 B
PUTSE U14 A
12  -  2
LEUVEN U14 B
Putse (Kunstgras)
19 May '19 11:00 U14 B
SINT-GILLIS-WAAS U14
5  -  0
LEUVEN U14 B
Sint-Gillis-Waas

Back To Top

U14 C

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 09:00 U14 C
LEUVEN U14 C
 - 
ASKC U14 B
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 10:45 U14 C
AGO AALST U14 B
 - 
LEUVEN U14 C
Ago Aalst (Kunstgras)
06 Oct '19 09:00 U14 C
LEUVEN U14 C
 - 
TEMSE U14 C
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 11:00 U14 C
SINT-GILLIS-WAAS U14
 - 
LEUVEN U14 C
Sint-Gillis-Waas
20 Oct '19 09:00 U14 C
LEUVEN U14 C
 - 
VERDE U14
Leuven (Kunstgras)
20 Oct '19 09:00 U14 C
LEUVEN U14 C
 - 
VERDE U14
LEUVEN (KUNSTGRAS)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
14 Sep '19 14:00 U14 C
SPARTACUS/NDN U14 B
 - 
LEUVEN U14 C
Spartacus (Kunstgras)
07 Sep '19 13:15 U14 C
VOBAKO U14 C
12  -  1
LEUVEN U14 C
Vobako (kunstgras)

U16

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
21 Sep '19 12:00 U16
KWIK U16 B
 - 
LEUVEN U16
Kwik (Kunstgras)
29 Sep '19 10:15 U16
LEUVEN U16
 - 
GANDA U16 A
Leuven (Kunstgras)
06 Oct '19 00:00 U16
Vrij
 - 
LEUVEN U16
Geen
13 Oct '19 10:45 U16
AGO AALST U16 A
 - 
LEUVEN U16
Ago Aalst (Kunstgras)
20 Oct '19 10:15 U16
LEUVEN U16
 - 
HOBOKEN/MERCURIUS U16
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 10:15 U16
LEUVEN U16
 - 
TEMSE U16 A
Leuven (Kunstgras)
07 Sep '19 14:45 U16
PUTSE U16 A
17  -  2
LEUVEN U16
Putse (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
19 May '19 09:30 U16 A
LEUVEN U16
4  -  4
VOBAKO U16 B
Leuven (kunstgras)
12 May '19 09:30 U16 A
LEUVEN U16
11  -  8
SIKOPI U16 A
Leuven (kunstgras)
05 May '19 10:30 U16 A
AKC/Luma U16 B
12  -  11
LEUVEN U16
AKC (kunstgras)

Back To Top

U19 A

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 11:30 U19 A
LEUVEN U19 A
 - 
AKC/Luma U19 A
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 00:00 U19 A
LEUVEN U19 A
 - 
vrij
Leuven (Kunstgras)
06 Oct '19 11:30 U19 A
LEUVEN U19 A
 - 
TECHNICO U19
Leuven (Kunstgras)
12 Oct '19 15:40 U19 A
VOBAKO U19 A
 - 
LEUVEN U19 A
Vobako (kunstgras)
20 Oct '19 11:30 U19 A
LEUVEN U19 A
 - 
RIVIERA/DEURNE U19
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 11:30 U19 A
ASKC U19 B
 - 
LEUVEN U19 A
ASKC (Kunstgras)
07 Sep '19 14:30 U19 A
TEMSE U19 B
19  -  17
LEUVEN U19 A
Temse (Kunstgras)
19 May '19 11:30 U19 A
ASKC U19 A
15  -  17
LEUVEN U19 A
ASKC (kunstgras)

U19 B

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 10:15 U19 B
LEUVEN U19 B
 - 
NEERLANDIA U19
Leuven (Kunstgras)
29 Sep '19 00:00 U19 B
LEUVEN U19 B
 - 
Vrij
Leuven (Kunstgras)
06 Oct '19 10:15 U19 B
LEUVEN U19 B
 - 
VERDE U19
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 11:00 U19 B
KCOV U19
 - 
LEUVEN U19 B
KCOV
19 Oct '19 13:45 U19 B
VOBAKO U19 C
 - 
LEUVEN U19 B
Vobako (kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 11:30 U19 B
LEUVEN U19 B
 - 
VOBAKO U19 C
Leuven (Kunstgras)
08 Sep '19 11:00 U19 B
KCOV U19
5  -  16
LEUVEN U19 B
KCOV
19 May '19 10:15 U19 B
LEUVEN U19 B
9  -  18
JOKI U19
Leuven (kunstgras)

Back To Top

1ste Ploeg A

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 14:00 1ste PLOEG A
LEUVEN A
 - 
MEEUWEN A
Leuven (Kunstgras)
06 Oct '19 14:00 1ste PLOEG A
LEUVEN A
 - 
CATBA A
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 15:30 1ste PLOEG A
MINERVA A
 - 
LEUVEN A
Minerva (Kunstgras)
20 Oct '19 15:30 1ste PLOEG A
VOBAKO A
 - 
LEUVEN A
Vobako (kunstgras)
27 Oct '19 14:00 1ste PLOEG A
LEUVEN A
 - 
PUTSE A
Leuven (Kunstgras)
29 Mar '20 14:00 1ste PLOEG A
LEUVEN A
 - 
SCALDIS A
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 15:30 1ste PLOEG A
SCALDIS A
 - 
LEUVEN A
Scaldis (kunstgras)
08 Sep '19 15:30 1ste PLOEG A
PUTSE A
14  -  13
LEUVEN A
Putse (Kunstgras)
19 May '19 14:00 1ste Ploeg A
LEUVEN A
21  -  19
MEEUWEN A
Leuven

Back To Top

1ste Ploeg B

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 15:30 1ste PLOEG B
LEUVEN B
 - 
MEEUWEN B
Leuven (Kunstgras)
28 Sep '19 18:15 1ste PLOEG B
TEMSE B
 - 
LEUVEN B
Temse (Kunstgras)
06 Oct '19 15:30 1ste PLOEG B
LEUVEN B
 - 
CATBA B
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 14:00 1ste PLOEG B
MINERVA B
 - 
LEUVEN B
Minerva (Kunstgras)
20 Oct '19 14:00 1ste PLOEG B
VOBAKO B
 - 
LEUVEN B
Vobako (kunstgras)
27 Oct '19 15:30 1ste PLOEG B
LEUVEN B
 - 
PUTSE B
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 14:00 1ste PLOEG B
SCALDIS B
 - 
LEUVEN B
Scaldis (kunstgras)
08 Sep '19 14:00 1ste PLOEG B
PUTSE B
12  -  11
LEUVEN B
Putse (Kunstgras)
19 May '19 15:30 1ste Ploeg B
LEUVEN B
10  -  16
MEEUWEN B
Leuven

Back To Top

1ste Ploeg C

Komende wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
22 Sep '19 12:40 1ste PLOEG C
LEUVEN C
 - 
MEEUWEN C
Leuven (Kunstgras)
28 Sep '19 16:45 1ste PLOEG C
TEMSE C
 - 
LEUVEN C
Temse (Kunstgras)
06 Oct '19 12:40 1ste PLOEG C
LEUVEN C
 - 
CATBA C
Leuven (Kunstgras)
13 Oct '19 12:40 1ste PLOEG C
MINERVA C
 - 
LEUVEN C
Minerva (Kunstgras)
20 Oct '19 12:30 1ste PLOEG C
VOBAKO C
 - 
LEUVEN C
Vobako (kunstgras)
27 Oct '19 12:40 1ste PLOEG C
LEUVEN C
 - 
PUTSE C
Leuven (Kunstgras)

Voorbije wedstrijden

Datum Uur Reeks Wedstrijd Locatie
15 Sep '19 00:00 1ste PLOEG C
VRIJ
 - 
LEUVEN C
Geen
08 Sep '19 12:40 1ste PLOEG C
PUTSE C
16  -  5
LEUVEN C
Putse (Kunstgras)
19 May '19 12:40 1ste Ploeg C
LEUVEN C
9  -  16
MEEUWEN C
Leuven

Back To Top